Το Προσωπικό του Σχολείου

    Διευθυντής
  • Βερβέρης Γεώργιος, ΠΕ18.02 (Διοίκησης Επιχειρήσεων)
    Υποδιευθυντές
  • Στυλιανίδης Στέφανος, ΠΕ19 (Πληροφορικής)
  • Χατζηευστρατίου Όλγα, ΠΕ06 (Αγγλικής Φιλολογίας)
    Καθηγητές μαθημάτων Γενικής Παιδείας
  • Βασίλα Χριστίνα, ΠΕ06 (Αγγλικής Φιλολογίας)
  • Βελισσαρίου Ευστράτιος, ΠΕ01 (Θεολόγος)
  • Βερβέρης Εμμανουήλ, ΠΕ11 (Γυμναστής)
  • Κωστοπούλου Παναγιώτα, ΠΕ02 (Φιλόλογος)
  • Μιχαλέλλης Χρήστος, ΠΕ03 (Μαθηματικός)
  • Οικονόμου Χρήστος, ΠΕ04.01 (Φυσικός)
  • Πάλλη-Ζερδελή Πηνεράτη, ΠΕ04.02 (Χημικός)
  • Περόγλου Ελευθερία, ΠΕ02 (Φιλόλογος)
  • Πολυζώνης Δημήτριος, ΠΕ03 (Μαθηματικός)
  • Σάλτας Νικόλαος, ΠΕ04.02 (Χημικός)
  • Τεμπέλη Μαρία, ΠΕ03 (Μαθηματικός)
  • Χατζηβασιλείου Βασιλική, ΠΕ02 (Φιλόλογος)
  • Ψαρόπουλος Δημήτριος, ΠΕ04.01 (Φυσικός)
  • Pearce Hilarygayno, ΠΕ05 (Γαλλικής Φιλολογίας)
    Καθηγητές μαθημάτων Ειδικοτήτων
  • Αλτιπαρμάκης Ευστράτιος, ΠΕ18.02 (Διοίκησης Επιχειρήσεων)
  • Ανδριάνης Γεώργιος, ΠΕ19 (Πληροφορικής)
  • Βεήκωντη-Αργυροπούλου Βικτώρια, ΠΕ18.13 (Ζωικής Παραγωγής)
  • Βενετής Λάμπρος, ΠΕ17.01 (Πολιτικός ΑΣΕΤΕΜ)
  • Δεληγιάννης Σταύρος, ΠΕ17.04 (Ηλεκτρονικός ΑΣΕΤΕΜ)
  • Ζένιου Μαρία, ΠΕ09 (Οικονομολόγος)
  • Κιουζέπη Μαρία, ΠΕ13 (Νομικός)
  • Κοντέλλη Μαρία, ΠΕ19 (Πληροφορικής)
  • Κουρλιάφτου Φωτεινή, ΠΕ18.33 (Βρεφονηπιοκόμος)
  • Μοριανός Γρηγόριος, ΠΕ09 (Οικονομολόγος)
  • Μαριγλή Ευστρατία, ΠΕ18.33 (Βρεφονηπιοκόμος), Τομεάρχης Ε.Κ.
  • Μπέντου Ελένη, ΠΕ14.04 (Γεωπόνος)
  • Μυγιάκη Αικατερίνη, ΠΕ20 (Πληροφορικής), Τομεάρχης Ε.Κ.
  • Μυκονιάτης Ιωάννης, ΠΕ17.02 (Μηχανολόγος ΑΣΕΤΕΜ)
  • Ξυνόροδος Δημήτριος, ΠΕ18.12 (Φυτικής Παραγωγής)
  • Παπαδόπουλος Θεόπιστος, ΠΕ19 (Πληροφορικής)
  • Παπαδοπούλου Γρηγορία, ΠΕ18.10 (Νοσηλεύτρια)
  • Παπαπαναγιώτου Ευάγγελος, ΠΕ19 (Πληροφορικής), Υποδιευθυντής Ε.Κ.
  • Σάββας Δημήτριος, ΠΕ14.04 (Γεωπόνος)
  • Σαμαρά Βικτώρια, ΠΕ18.11 (Μαία)
  • Σαπουνίδου Βασιλική, ΠΕ18.12 (Φυτικής Παραγωγής)
  • Σαράντου Μαλάμω, ΠΕ18.10 (Νοσηλεύτρια)
  • Τσιτσέλλης Γεώργιος, ΠΕ18.02 (Διοίκησης Επιχειρήσεων), Υπεύθυνος Εργαστηρίου Ε.Κ.
  • Φιλέντας Νικόλαος, ΠΕ09 (Οικονομολόγος)
  • Χριστοδουλίδου Μαρία, ΠΕ19 (Πληροφορικής)
  • Χωτίδου Αναστασία, ΠΕ18.10 (Νοσηλεύτρια)
    Προσωπικό σε Απόσπαση
  • Λαδόπουλος Χρήστος, ΠΕ09 (Οικονομολόγος)
  • Τσολάτη Μαρία, ΠΕ06 (Αγγλικής Φιλολογίας)
  • Ψαρόπουλος Δημήτριος, ΠΕ04.01 (Φυσικός)

Πρόσθετες πληροφορίες